Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№8 (34) 6 лютого 2009 р.

Новини Трускавця та регіону

Іванців стоїть перед вибором

Перед заступником мера Дрогобича з житлово-комунальних питань та міським депутатом від "НУ" Богданом Іванцівим стоїть дилема - яку ж посаду залишити, оскільки перебування на двох є несумісним з чинним законодавством. Напевно, він в жодному разі не відмовиться від депутатства, а звільняти його з заступника - робити гірше для своєї репутації дрогобицьким політикам. Аналогічна ситуація мала місце в Трускавці в 2007 році, тоді змушений був піти з посади заступника трускавецького мера депутат від БЮТ.

Бандеру продовжують вшановувати

5 лютого о 14.00 в центральній міській бібліотеці Трускавця відбувся захід до річниці Степана Бандери. Ведучими дійства були композитор Леся Цісінська та керівник громадської приймальні БЮТ Володимир Ключак. Перед присутніми виступив голова Львівської обласної організації Спілки політв'язнів України п. Ярослав Малицький, а місцева поетеса п. Стефанія Шумило зачитала свої вірші. Учні СШ № 1 виконали пісню про повстанців. Особливо сподобався присутнім виступ переможниці фестивалю "Сурми звитяги" 2000 року Оксани Чіпак, а саме пісня "Ой там піді Львовом" у її виконанні.

А вже 13 лютого в міській бібліотеці відбудеться вечір до Дня святого Валентина.

Готуємося до сесії

Триває підготовка до сесії ТМР, яка відбудеться 12 лютого о 10.00 в залі санаторію "Карпати". Цими днями пройшли засідання комісій з питань ЖКГ, по використанні коштів бюджету розвитку в 2008 році, а також щодо прийняття Статуту територіальної громади Трускавця. Питання самовільного встановлення автономного опалення на сесії теж розглядатиметься, хоча зміна позицій по цьому питанні окремих депутатів свідчить, що з ними влада Трускавця "попрацювала". Натомість засідання "автономників" щодо обговорення своїх подальших дій відбудеться в суботу, 7 лютого 0 11.00. Там, де і завжди.

За радіо платитимемо менше

З жовтня трускавчани платять за стаціонарну радіоточку 6 гривень, до цього часу платили 1,80. Це стало причиною багатьох відмов абонентів від цієї послуги у Трускавці. І ось нещодавно Антимонопольний комітет України виніс рішення, яким зобов'язав "Укртелеком" знизити тариф до 3 грн. разом з ПДВ. Це мотивується тим, що для обслуговування цієї послуги кошти можна знайти іншим шляхом, а не обдиранням найнезахищеніших верств населення.

Хоча невідомо, що буде, коли "Укртелеком" приватизують, а ще трускавчани були б дуже раді, якби Антимонопольний комітет зайнявся і КП "Наше місто".

Реакція на наше звинувачення

У відповідь на наші публікації про необґрунтований ріст цін на ліки, керівники аптек міжсанаторної, що на Стуса та біля дитсадка "Зірочка", що на Стебницькій, дали роз`яснення трускавчанам під час ефіру трускавецького радіомовлення 4 лютого о 15.30. Вони скаржилися, що ціни підняли виробники ліків, прив`язавши їх до долара та ще й заклавши можливі ризики та зауважили, що виходом з непростої ситуації, в якій опинилися аптеки, могло б стати сприяння міста щодо передоплати. Кожен з виступаючих розхвалював свою аптеку та її широкий асортимент.

А тим часом дрогобицька влада після здійсненої перевірки аптечних закладів міста планує відкрити комунальну аптеку, хоча могла б це робити на базі аптеки "Медікус", яка не є недержавною. В Трускавці натомість стало менше на одну аптеку - закрито аптечний пункт в міській поліклініці, так вирішили його власники з Івано-Франківська, оскільки куратор аптеки, один з трускавецьких лікарів, не справився зі своїми обов'язками щодо зміцнення її іміджу, бо більше дбав про свою політичну кар'єру.

Запасіться терпінням

Якщо вам потрібно взяти довідку з управління праці та соцзахисту Трускавця, треба запастися терпінням. Мало того, що її зразу вам не видадуть - прийшовши через кілька днів, доводиться інколи чекати 20-30 хвилин, коли "дівчатка" поп`ють чайку зранку. Про це телефоном нашу редакцію повідомила одна з постійних читачок. Сподіваємося, що Юстина Йосипівна після виходу з відпустки зробить відповідні висновки.

Стебнику загрожує епідемія

Через хронічне невивезення сміття в Стебнику по вулицях масово бігають щурі. Ці гризуни можуть стати рознощиками не лише лептоспірозу, але й багатьох інших інфекцій. Поки що Стебник ще далекий від вирішення цієї проблеми, проте слід нагадати владі сусіднього міста, що з початком якоїсь епідемії вивозити сміття може бути запізно. А є ще стаття про халатність…

Власна інформація

Губернатор відвідав Трускавець

4 лютого з короткотерміновим візитом у Трускавці перебував голова Львівської ОДА Микола Кміть. Він зустрівся з одним із небагатьох людей, які в Трускавці, та і в цілій Україні користуються справжнім, а не фальшивим авторитетом - з директором клініки відновного лікування "Еліта" професором Володимиром Козявкіним. В цей же день в сусідньому Дрогобичі перебував з візитом заступник Кметя Тарас Федак.

Справа в тому, що наприкінці лютого до Трускавця з'їдуться посли усіх країн, акредитованих в Україні, щоб ознайомитись з унікальною методикою лікування дитячого церебрального паралічу, яку впродовж багатьох років застосовує Герой України, професор, доктор медичних наук, засновник і директор Міжнародної клініки відновного лікування у м. Трускавці Володимир Козявкін. А 17 березня у Брюсселі цю методику представлять для членів Європарламенту, оскільки її визнано найефективнішою у світі.

Володимир Козявкін - Криза в українській медицині існує давно, - каже кореспонденту "ВЗ" Володимир Козявкін, - але треба не лише говорити, а й щось робити для того, аби її долати. Держава, розташована у центрі Європи, постійно чекає на гуманітарну допомогу для медичних установ. Це - нонсенс! Для того, аби щось робити, треба бути зацікавленим, треба хотіти. А в нашій країні застій у медицині, в якому зацікавлені... самі медики. Причини треба шукати лише в собі. Заплановане засідання Європарламенту буде спеціально присвячене українській методиці лікування ДЦП, і 120 представників з різних європейських країн ознайомлюватимуться з нею для того, аби її поширювати у країнах Євросоюзу. Ми тільки-но повернулися з Норвегії - парламент цієї країни офіційно визнав нашу методику і бажає співпрацювати з нами. Більше 50 країн (!) фінансують лікування своїх громадян в українському Трускавці.

Нагадаємо, у Міжнародній клініці відновного лікування у Трускавці щомісяця проходять курс лікування близько ста пацієнтів з різних країн світу. Більшість хворих - українці, 40% - іноземці. У планах доктора Козявкіна - нові центри-філії у Херсонській та Київській областях. На Херсонщині вже цього року клініку планують здати в експлуатацію, у Києві виділили земельну ділянку під відновні центри для дітей та дорослих.

На фото: Завдяки рукам доктора Козявкіна навіть важкохворі діти стають на ноги…

Джерело новини: www.wz.lviv.ua ("Високий Замок")

Трускавецькі пластуни підкорили найвищу вершину Львівщини

24 січня пластуни Львівської округи Пласту здійснили сходження на найвищу вершину Львівщини - г. Пікуй (1409 м). Цей захід з ініціативи Пласту м. Миколаїв вже кілька років поспіль проводиться з нагоди Дня Злуки (22.01.1919р.) і річниці проголошення приєднаня Закарпаття до Великої України (21.01.1919 р.) Об"єкт сходження обраний не випадково - крім того, що це найвища гора Львівщини, розташована вона на кордоні Галичини і Закарпаття.

Цього року учасниками підйому на Пікуй стали пластуни Трускавця, Дрогобича, Миколаєва, Нового Роздолу, Львова, Рогатина. Делегація з 10 трускавецьких пластунів дісталася до початкової точки маршруту - с. Біласовиця Свалявського р-ну Закарпаття завдяки допомозі транспортом Центру соціальної служби для молоді (директор - Віра Ільницька).

Сходження відбувалося за несприятливої погоди - дощ, мокрий сніг, сильний вітер, крутий засніжений підйом (товщина снігового покрову подекуди сягала до 1 м). Загальна протяжність маршруту склала 14 км. Сходження відбулося організовано і без неприємних пригод. Всі учасники акції отримали відповідну посвідку для присвоєння спортивної туристичної категорії.

Олег Рега

Тема номера: Автономне опалення: чи є потреба узаконювати його в Трускавці?

Наше видання неодноразово порушувало питання встановлення автономного опалення в Трускавці, яке трактується на даний час як самовільне та нібито загрожує розбалансуванню всієї міської системи теплопостачання та несе інші загрози. Невідомо лише кому - населенню чи владі міста.

Люди, які писали заяви з проханням дозволити встановити їм автономне в 2007 році і не отримали такого дозволу, бо не захотіли бути учасниками всім відомих корупційних схем, встановили собі таке опалення самовільно. І навряд чи пошкодував хоч один - економія газу, економія грошей, сам собі регулюєш температуру в квартирі, зникає цвіль, грибок, покращується здоров`я. Здавалося б, автономне - це панацея від всіх бід нашої комуналки, цього колгоспу, пережитку совєтської системи, проте не все так однозначно, як могло б здаватися на перший погляд.

Противники автономного опалення наводять ряд аргументів проти і з деякими з них важко не погодитися. По-перше, в найближчому часі економія для "автономників" не буде такою великою, як це є тепер. Причиною цього є те, що ціна газу, який використовується для централізованого опалення багатоквартирних будинків, для підприємств теплопостачання (тобто для КП "Наше місто") є набагато вищою за ціну газу, який використовується для приготування їжі та нагрівання води. Це є очевидною несправедливістю, оскільки незаможній, який мерзне в своїй хаті, бо труби централізованого опалення залаковані чи з іншої причини, має платити значно дорожче за "обігрів" квартири, ніж той, хто поставив автономне. Не можна буде і виставити однаково високу ціну для "автономників" за спожитий газ, оскільки він теж не повинен платити дорожче за "газ соціальний" (для приготування їжі та нагрівання води). В такому випадку можна було б продумати варіант ставити два лічильники на газ окремо на автономне опалення, окремо на приготування їжі, але чи стане це панацеєю, реальним виходом з цієї ситуації?

Другою причиною, чому автономне опалення не таке вже й корисне та безпечне, є те, що при його встановленні не враховується вартість заміни мереж газопостачання, переобладнання систем вентиляції, необхідність обладнання димоходами. Багатоквартирний будинок у вигляді їжака з "голками" димарів не прикрашає місто, а ще такий славний курорт як наш. І коли такі міста як Жмеринка, Коломия, Золотоноша, Алчевськ, Городок та деякі інші переходили повністю на автономне опалення, то там цей процес продумували ретельно і детально, а не бомки били та словоблудієм займалися, як це має місце в Трускавці. Бо замість беззмістовної та безглуздої критики "автономників" та вкладанням фантастично-астрономічних сум в нібито "енергозберігаючі технології", які насправді є не чим іншим як "відкатами" та відмиванням коштів, можна було б продумати цю проблему та вирішити її в Трускавці без тріпань нервів людям, які вартують того, щоб грітися взимку та не тягати в тазиках та баняках воду на газову плиту, а потім у ванну. І тут ми підходимо до третьої причини, досить суперечливої - а чи таке вже безпечне автономне? Адже навіть при використанні газу для приготування їжі, коли його споживання в десятки разів менше, ніж при опаленні, трапляються нещасні випадки, пов'язані з витоками газу. Але тут є інша сторона медалі - відсутність теплої (гарячої) води в оселях трускавчан. Коли чуєш по радіо чи по телебаченню про "трагедію", яка мала місце в Сімферополі чи Запоріжжі, коли люди три (!) дні були без гарячої води, то задумуєшся, а чи не живеш ти в Трускавці в часи Апокаліпсису, який для нас створюють Алієв та іже з ним з мовчазного благословення Грицака.

Автономне опалення: чи є потреба узаконювати його в Трускавці? Причинами, чому не слід встановлювати автономне, є і складність технічного обслуговування систем індивідуального опалення, і вказівка на значне погіршення екологічних умов проживання мешканців. Продукти згоряння газу виводяться в існуючі системи вентиляції, не розраховані на такі обсяги, або просто у вікно. І дійсно, попробуй живи на 9 поверсі і виходь на балкон дихай свіжим повітрям, коли під тобою 8 вихлопних труб. Проте слід зазначити, що це питання ніхто детально і не пробував проаналізувати, а тим паче в Трускавці, де посадовці не виконують свої обов'язки через низьку кваліфікацію або й повну її відсутність, а займають посади та протирають штани та спідниці в кріслах виключно через свої родинні чи статеві зв'язки. І ще - якщо дбати про екологію, то чому всі нові будинки, які здаються в нашому місті, розраховані саме на автономне?

Іншими недоліками автономного є те, що після від`єднання всіх мешканців від централізованого опалення маємо холодні під`їзди, втрати тепла через недостатнє утеплення стін між квартирами та сходовими клітками. Якщо ж відключилися не всі, то тоді весь тягар оплати за опалення місць загального користування лягає на плечі тих, які й так платять більше, ніж треба. Цікаво лише, чому про це не подумали "діячі" з КП "Наше місто", які так виступають проти автономного, а тим, хто від`єднався "законно", в тому числі і виконкому майже в повному складі, ніхто нічого не нараховує за обігрів місць загального користування.

Ясно одне - в Трускавці стратегії розвитку галузі теплопостачання немає взагалі, місто страшні гроші, отримані за продаж землі, запихало в ненаситне горло монопольної структури, яка їх використовувала зовсім не на благо Трускавця. А коли цього року урвалося і корівка перестала давати молочко, то можливий варіант, що опалювальний сезон 2009 - 2010 року в Трускавці взагалі не розпочнеться, а пан кєровнік змахає з нашого курорту на свою хату в Києві чи ще десь там, де в нього є акції тих чи інших підприємств. Бо цікаво, де ж дівалися гроші, які населення платило за опалення, коли місто Трускавець з міської казни виділяло гроші на проплату газу для цього ж опалення? Ми що, ідіоти, що не розуміємо як нас обводять навколо пальця та ще й той палець середній показують і кажуть "фак ю", дорогі трускавчани, ось як ми прислухаємося до вашої думки.

В 2008 році кількість тих, що встановили собі автономне, напевно буде меншою від тих, що ще поставлять його в 2009. Ті з виконкому чи з "наближених", хто буде ставити, буде мати дозвіл 2007 чи 2006, або й 2005 роком - папір витерпить все. Інші плюнуть на "дозвіл-не дозвіл" та на квитанції за тепло, яким не користуються. Бардак у Трускавці є вигідним? Безперечно, але для кого? Може для керівників міста? Бо навряд чи їх можна назвати тупими та безхребетними, тут радше все прораховано, як і в інших галузях. Ніхто нічий досвід не вивчає, ніхто не хоче враховувати помилок ні своїх, ні чужих, теплотраси обігрівають землю та топлять сніг і лід (на фото - теплотраса по Івасюка), "автономники" гріються та платять менше, незважаючи на всі недоліки автономного, а ті, хто залишився при централізованому, залишився з носом. Приклад - я, за опалення однокімнатної квартири за січень мені прийшло до оплати 218,59 грн. І я їх заплатив, бо я добропорядний платник. Але все так не буде, бо мій товариш, який дійсно живе в теплі, заплатив за газ 70 грн. І за опалення, і за підігрів води, і за приготування їжі. І його дитина не відлежала в лікарні два тижні із запаленням легень так, як моя.

У Вроцлаві (Польща), де мені довелося побувати минулого року, опалення централізоване. Там і на гадку нікому не спадає ставити собі автономне. Бо це було б невигідно з ряду причин. В нас невигідно залишатися при централізованому. Ті, що найбільше кричать проти автономного, палець об палець не вдарили, щоб довести ефективність централізованого опалення. Бо своє вони отримують, а люди їх не цікавлять, як не цікавили ніколи. Видимість роботи є, штат роздутий, аудит нічого не дав, навіть перевірка КРУ, яка встановила неефективне використання бюджетних коштів, виділених протягом 2007 та 9 місяців 2008 року з бюджету розвитку на поповнення статутного фонду на загальну суму 12 мільйонів 174 тисячі 892 гривні 44 копійки, результату не дала. Результату, який був би невідворотнім у цивілізованому європейському місті, яким хоче вважатися Трускавець. Бо цивілізація - це не виставлені сувеніри польських міст-побратимів у актовому залі та зовнішній лиск, це дещо інше. Але це вже інша тема, яка до автономного має малу дотичність.

Тому інтуїція, тверезий розум та і прагматичні обрахунки показують, що з автономним у Трускавці не треба боротися, а допомогти його встановити найбільш незахищеним верствам населення. І не буде тоді питання тарифів таким дражливим для трускавчан, а слова однієї пані, присутньої на сесії ТМР, сказані до мера, будуть почуті. А сказала вона: "Ви вже від міста взяли все, що змогли і скоро підете геть. То зробіть для нас ХОЧ ЩОСЬ добре". Щоб люди змогли теперішню владу згадати добрим словом хоч в цьому. Але навряд…

Володимир Ключак,
керівник громадської приймальні БЮТ в місті Трускавці

Без коментарів

Інформація про реконструкцію дахів житлових будинків за 2008 рік

№ п/п Назва об’єкту Об’єм, м. кв. Сума, грн.
1 Сагайдачного, 19 280, 7 16 734, 0
2 Бориславська, 36 212, 0 12 438, 0
3 Сагайдачного, 10 310, 0 18 158, 40
4 Стебницька, 80 445, 0 26 763, 60
5 Бориславська, 38 431, 0 24 984, 0
6 Бориславська, 44 431, 0 24 984, 0
7 Бориславська, 40 431, 0 24 984, 0
8 Мазепи, 32 612, 0 36 220, 80
9 Данилишиних, 21 315, 0 19 182, 00
10 Стебницька, 92 568, 34 34 311, 60
11 Дрогобицька, 14 921, 5 53 496, 00
12 Івасюка, 19 862, 5 52 982, 40
13 Стуса, 7 224, 73 13 711, 00
Всього:     358 949, 80

Інформація про використання коштів на поповнення статутного фонду КП «Наше місто» у 2008 році

Одержано коштів за 2008 рік 5 450 000 грн.
Використання:

Призначення Підприємство (організація) Сума
Утримання сміттєзвалища Стрий ККП 250 000
Контейнери для сміття ТзОВ «Екоінком» 99 990
Автомашина МАЗ ПМ ТзОВ «Глобус-авто» 1 705 000
Автомашина Тойота Авалон Волиньавтомотосервіс 250 000
Поштові скриньки ВАТ «Промзв`язок» 99 720
Газ і транспортування ДК «Газ України» 1 997 900
Бар’єр оцинкований ТОВ «Епіцентр» 3 085
Тендерні документи Колсандінгова компанія 1 500
Шприцемет ТОВ «Крот» 4 300
Сходи приб. територій КП «Наше місто» 33 327
Побілка під`їздів КП «Наше місто» 28 720
Побілка під`їздів ПП «Перлина» 101 070
Побілка під`їздів П-ць Габшій 64 546
Побілка під`їздів ТзОВ «Фенікс» 135 962
Встановлення металевих дверей ТзОВ «Лемарєвросервіс» 99 000
Комп’ютерна техніка П-ць Борисов 9 932
Заробітна плата та нарахування від заробітної плати КП «Наше місто» 324 040
Капітальний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання по вул. Бориславська 45 – Котляревського 4 КП «Наше місто» 36 114
Заміна аварійних склопакетів по вул. Сагайдачного 1а ТзОВ «Адріамонт» 29 897
Реконструкція газопроводу і заміна в паливній адмінкорпусу по вул. Стебницькій 59а ТОВ БПК «Еліт» 11 682
Насос для котельні по вул. Івасюка ЗМК Дніпровський 14 400
Влаштування новорічної ялинки КП «Наше місто» 98 090
Капітальний ремонт водозливної системи житлових будинків по вул. Сагайдачного 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28 КП «Наше місто» 51 725
Всього:   5 450 000

Генеральний директор КП «Наше місто»: /Підпис/ Алієв Ю.А.

Інформація про обсяги виконаних робіт в житловому фонді за 2008 р. м. Трускавець

Ремонт під`їздів

№ п/п Найменування підприємства Адреса об’єкту Види робіт Кошторис (грн.) КБ-2В

КБ-3
Місяць (викон.)
1 2 3 4 5 6 7
      2008 р.      
1 ПП «Фенікс» Сагайдачного, 19 (3-й під`їзд) Ремонтні роботи ж/б (побілка під`їздів)   28 166, 40 вересень
2 - Стуса, 18 (1-й під`їзд) -   30 674, 40 вересень
3 - Стуса, 18  (2-й під`їзд) -   31 159, 20 липень
4 - Стебницька, 78  (6-й під`їзд) -   10 667, 47 жовтень
5 - Івасюка, 17  (6, 7, 8 під`їзд) -   35 294, 40 жовтень
  Разом 7  під`їздів -   135 961, 87  
             
1 ПП «Габшій» Мазепи, 22  (1, 2, 3-й під`їзди)     22 384,00 вересень
2 - Мазепи, 22  (4, 5, 6-й під`їзди)     22 616, 00 вересень
3 - Сагайдачного, 22  (1, 2-й під`їзди)     13 029, 00 листопад
4 - Сагайдачного, 20  (1-й під`їзд)     6 517, 00 листопад
  Разом 9  під`їздів     64 546, 00  
             
1 ПП «Перлина» Стебницька, 86  (1, 2, 4-й під`їзди)     25 506, 00 серпень
2 - Стуса, 1  (1-й під`їзд)     22 388, 00 серпень
3 - Стуса, 1  (5-й під`їзд)     22 612, 00 вересень
4 - Івасюка, 7  (3-й під`їзд)     10 306, 00 жовтень
5 - Сагайдачного, 26  (1-й під`їзд)     6 748, 00 жовтень
6 - Сагайдачного, 24  (1, 2-й під`їзди)     13 510, 00 жовтень
  Разом: 9  під`їздів     101 070, 00  
             
1 КП «Наше місто» Стуса, 13 (5-й під`їзд)     9 222, 00 серпень
2 - Івасюка, 1 (3-й під`їзд)     11 347, 20 вересень
3 - Стуса, 15 (4-й під`їзд)     8 150, 40 вересень
  Разом: 3  під`їзди     28 719, 60  
  Всього: 28  під`їздів     330 297, 47  

Ремонт сходів

1 2 3 4 5 6 7
1 КП «Наше місто» Бульвар Ю. Дрогобича, Стебницька, 78, Стебницька, 86     16 417, 20 вересень
2 - Стебницька, 90, Сагайдачного, 19, Стуса, 7     16 910, 40 жовтень
  Разом:       33 327, 60  

Капітальний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання

1 2 3 4 5 6 7
1 КП «Наше місто» Від вул. Бориславська, 45 до вул. Котляревського, 4     36 114, 00 грудень

Капремонт водозливної системи

1 2 3 4 5 6 7
1 КП «Наше місто» Сагайдачного, №№ 12, 16, 18, 20, 24, 26, 28     51 724, 80 грудень

Виготовлення та встановлення віконних блоків з металопластику

1 2 3 4 5 6 7
1 ТзОВ «Адріамонт» Сагайдачного, 1А     29 896, 80 грудень

Реконструкція газопроводу і заміна котла в паливній адмінкорпусу

1 2 3 4 5 6 7
1 ТзОВ «БПК-Еліт» Стебницька, 59А     11 682, 00 листопад

Виготовлення та заміна вхідних дверей на металеві в ж/б

1 2 3 4 5 6 7
1 ТзОВ «Лемар-Євросервіс» Стебницька, 86 (3 під`їзди) Виг. та заміна вхід. дверей на металеві в ж/б   10 264, 00 листопад
2 - Стебницька, 78 (5 під`їздів)     23 185, 00 -
3 - Стебницька, 90 (3 під`їзди)     9 700, 00 -
4 - Стебницька, 96 (1 під`їзд)     2 736, 00 -
5 - Стуса, 5 (1 під`їзд)     3 564, 00 -
6 - Стуса, 7 (3  під`їзди)     10 462, 00 -
7 - Стуса, 9 (1 під`їзд)     2 808, 00 -
8 - Стуса, 12 (2  під`їзди)     8 083, 00 -
9 - Стуса, 13 (4  під`їзди)     12 723, 00 -
10 - Стуса, 16 (1 під`їзд)     4 333, 00 -
11 - Стуса, 18 (1 під`їзд)     4 242, 00 -
12 - Данилишиних, 7 (2 під`їзди)     6 038, 00 -
  Разом: 27 під`їздів     98 138, 00  
  Всього: По житловому фонду:     591 180, 67  

Начальник ВТВ: /Підпис/ Є. Білас

© 2008-2009 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.