Хто володіє інформацією, той володіє світом!

№1 » №2 » №3 » №4 » №5 » №6 » №7 » №8 » №9 » №10 » №11 » №12 » №13 » №14 » №15 » №16 » №17 » №18 »
№19 » №20 » №21 » №22 » №23 » №24 » №25 » №26

Трускавецький вісник

№60 (304) 17 червня 2011 р.

Новини Трускавця та регіону

День міста готує не тільки ТКС, а і влада

Шановні читачі вісника, пропонуємо Вашій увазі програму святкувань Дня міста Трускавця, підготовлену міською владою Трускавця. Отже, сьогодні о 15.00 розпочнеться відкритий турнір з тенісу в ДЮСК "Спортовець", який продовжиться завтра о 10.00. В суботу будуть і два футбольні матчі між ФК "Трускавець" та СК "Мрія" – о 14.30 змагатимуться юнаки, а о 16.00 дорослі. Культурні ж заходи розпочнуться в суботу о 15.00 святковою кавалькадою від цирку "Каскад" Народного дому Трускавця під назвою "Запрошуємо на свято". О 16.00 в суботу в музеї історії міста закривається пленер художників. До речі, сьогодні в музеї історії міста о 16.00 – відкриття оновленої виставки "Трускавець від найдавніших часів до 1939 року".

Головні заходи до Дня міста пройдуть в неділю, 19 червня. Нижче подаємо пограму на цей день.

10.00. – «Золоті руки України» - виставка ужиткового мистецтва (альтанка парку);
10.00. – Шаховий турнір (бювет);
10.00. – Відкритий турнір з тенісу (ДЮСК «Спортовець»);
12.00. – Матчева зустріч з волейболу; Змагання зі стрітболу (спортмайданчик міського парку);
13.00. – Концертна програма «Святкує Трускавець», (біля магазину «Болоння»; бювет № 2); «Караоке» (бювет № 1);
15.00. – Опера-казка для дітей «Повернення Іванка». Розваги від Левка Дурка на центральній сцені;
17.00. – Урочиста частина на центральній сцені;
18.00. – «Джазовий калейдоскоп» (бювет № 1);
19.00. – Вечірній концерт;
22.00. – Феєрія вогню.

Готуємось і до Дня молоді

У останню неділю червня відзначаємо День молоді. З цієї нагоди у четвер, 16 червня, в міській раді відбулося засідання оргкомітету під головуванням заступниці мера з гуманітарних питань Валентини Бодак. Свято повинні підготувати три молодіжні служби, які діють у місті – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (завідувач Зенон Пристай), Служба у справах дітей (начальник Леся Дребот) та Трускавецький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Віра Ільницька). Зі своїми програмами підключаться молодіжні та громадські організації, а саме молодіжні парламенти шкіл, ГО "Клуб пригодницького туризму "Інстинкт", скаутська організація "Пласт", "Українська молодь Христові", молодіжні партійні осередки. Під час заходів на сцені та біля неї влада хоче залучити монітор, який встановлено біля сцени з метою заробляння грошей на рекламі. На цьому телевізорі щось паралельно показуватимуть.

Основні заходи до Дня молоді мають проходити в центрі міста з 17 до 19 години, згодом буде концерт та дискотека для молоді та всіх бажаючих, а завершаться святкування о 22.00 феєрверком. Деталі програми оргкомітет буде уточнювати на своєму наступному засіданні, яке відбудеться в середу, 22 червня, о 11.00.

Ремонт в міській раді

В адмінкорпусі № 2 міської ради Трускавця (де є управління архітектури та земельних ресурсів) розпочато ремонт коридорів. Вони були у страшному стані, по стінах текло, вигляд приміщення був непривабливим і ось дійшли руки і тут. Ремонт спричинює певні незручності відвідувачам відділів та їхнім працівникам, проте згодом там буде чисто та комфортно.

Електричне опалення – вихід?

У четвер, 16 червня, в сесійній залі Трускавецької міської ради проходила презентація Одеського південно-технічного центру власної програми енергозбереження. В ній взяли участь заступники міських голів Трускавця та Борислава Петро Нестерівський та Руслан Зелінський, депутати ТМР, зацікавлені особи. Про те, що електричне опалення квартир та офісів може бути альтернативою опаленню на газі, розповів продавець-консультант фірми "Арко" Ігор Конів. Пан Ігор, який теж є регіональним представником одеської компанії, розповів про переваги нового типу електрообігрівачів, які діють не за принципом тенових, а по-іншому. Детальніше про це ж розповідав п. В’ячеслав Полігаєв із Одеси. В депутатів та інших присутніх було багато запитань та зауважень – одні запитували, чого їх тут зібрали (дивитися на рекламу?), інші застерігали, що у Трускавці існує проблема з напругою і те, що сьогодні пропонують – не вихід, цікаво було послухати і про те, що ніхто з тих, хто встановив собі нове обігрівальне обладнання, не пошкодував. А це як ряд приватних помешкань на вулиці Мазепи, так і магазин "Доміно" навпроти церкви св. Миколая, це і приміщення при в’їзді в Стебник зі сторони Трускавця, де відбуваються богослужіння п’ятидесятників. Вода нагрівається миттєво і віддає тепло, тож коефіцієнт корисної дії в установки досить високий. Установку можна використовувати і як доповнення до вже існуючих газових котлів, щоб вона подавала воду не холодну, а теплу, це значно здешевить кошт опалення квартири. Простота конструкції, надійність, гарантія три роки на ці електричні електродні котли можуть зробити їх привабливими для трускавецького покупця. Вартість однофазної установки на 2,5 кВт – 1625 гривень, все решта детально можна довідатися в магазині "Арко". Щоправда, порядок відключення громадян від централізованого опалення по стояках ніхто не відміняв, наголосив, між іншим, Петро Нестерівський.

Фестини в Губичах

Відтепер у святковому календарі мешканців вул. Дрогобицької у Бориславі, окрім празників на Покрови та зимового Івана, з'явилося ще одне свято - Губицькі фестини, що відбуватимуться у День Зіслання Святого Духа.

За форматом Губицькі фестини суттєво відрізняються від народних гулянь, які упродовж багатьох років проводять у Мразниці й Тустановичах. Ініціатори свята - міський голова Борислава Володимир Фірман, депутати обласної та міської рад Володимир Голобутовський, Олександр Зварич та Ігор Михаць - провели святковий захід у істинно українському дусі - без виїзної торгівлі із традиційними шашликами, канапками та горілкою. Акцент зроблено на змістовній програмі, цікавих виступах, виставці картин народних умільців. Пишним короваєм зустрічали запрошених на свято гостей. Зі вступним словом до учасників свята звернувся парох Губицької парафії отець Василь Штокало та депутат міської ради Ігор Михаць.

Розпочалися святкування виступами наймолодших учасників свята - вихованців дошкільної установи № 17. Наймолодших учасників на сцені спортивного залу змінили дещо старші - учні дев'ятої школи.

Далі на сцену вийшли відомий у Бориславі та його межами гурт «Бориславські батяри», який нещодавно отримав звання народного, та лауреат різноманітних конкурсів співак та бандурист Іван Шміло. Із захопленням наймолодші губичани спостерігали за виступом циркової групи «Меридіан». Губичани бурхливими та тривалими оплесками реагували на кожен виступ гостей свята і довго не відпускали їх із сцени та щиро дякували його організаторам - Володимиру Фірману, Ігорю Михацю, Володимиру Голобутовському й Олександрові Зваричу. Інформацію взято з газети "Нафтовик Борислава".

Літнє оздоровлення дітей в Бориславі

Як повідомив відділ внутрішньої політики БМР, посилаючись на начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Бориславської міської ради В. Рахеля. 16 червня на стадіоні СОТ «Нафтовик» відбулись спортивні ігри та розваги для дітей-школярів, які проходять оздоровлення в пришкільних таборах. Участь у заході взяли понад сто школярів. Під час ігор діти змагались в різних естафетах, катались на квадроциклах, отримували солодкі призи . Захід відбувся за підтримки волонтерів релігійної громади Християн Віри Євангельської. Організатори заходу: відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради та СОТ «Нафтовик». Окрім того, з 15 червня в Бориславі проходить чемпіонат міста з футболу серед вуличних команд міста, у двох вікових групах. Зареєструвались команди з шести мікрорайонів міста.

Афіша подій у Бориславі

19 червня 2011 року в приміщенні міського Палацу культури м. Борислава (вул. Д. Галицького, 34) відбудеться урочиста академія, присвячена 120-річчю від дня народження полковника Євгена Коновальця та Святу Героїв. Початок о 16.00 год. А 22 червня 2011 року біля історико-краєзнавчого музею м. Борислава (колишня катівня) відбудеться віче-реквієм з нагоди Дня пам’яті жертв тоталітарного режиму та 70-річчю масових розстрілів НКВД. Початок о 17.00 год.

Власна інформація

Вісті з Дрогобича

- У Дрогобичі руйнується дерев'яна церква Святого Юра (1657) – унікальна пам'ятка архітектури, яка є кандидатом у список Міжнародної спадщини ЮНЕСКО. Про це заявив 14 червня на оперативній нараді в Ратуші секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик. З його слів, проведене обстеження храму засвідчило, що для його порятунку терміново необхідні великі кошти, яких міський бюджет немає. Міська влада звернулась за допомогою до Львівської облдержадміністрації
- 14 червня у Дрогобичі відбувся вечір з нагоди 120-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця. Захід підготував відділ культури і мистецтв виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. У заході взяли участь секретар міської ради Тарас Метик, вояки ОУН-УПА, представники громадськості, молодіжних організацій, науковці. Відтак присутні оглянули виставку «Євген Коновалець - Воїн і Провідник», підготовлену працівниками міської бібліотечної системи.
- 16 червня під головуванням міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського відбулося засідання виконавчого комітету, на якому, зокрема, розглянули питання про підготовку закладів освіти до нового навчального року. Як зазначив Олексій Радзієвський, потрібно зробити все для того, щоб до нового навчального року освіта отримала максимальну допомогу від влади. Міський голова дав доручення першому заступнику Олександру Коростельову подати пропозиції щодо уточнення бюджетних асигнувань на освіту.
- У Дрогобичі наповнення загального фонду бюджету порівняно з минулим роком збільшилося на 10 %. Про це 15 червня на виїзній колегії облдержадміністрації, яка відбулася у Дрогобичі, повідомив міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський. З його слів, етап моніторингу та визначення програми дій уже завершився, сьогодні найважливішими пріоритетами розвитку міста є підйом економіки, наведення порядку у платі за землю. Серед найбільш гострих проблем міста, які охарактеризував Олексій Радзієвський, не вирішеним залишається питання із бюджетними трансфертами. Чимало хворих із цілого регіону можуть отримати медичну допомогу лише у Дрогобичі. Це відбивається на міському бюджеті. Як зазначив Олексій Радзієвський, цього року 12 млн. грн. буде витрачено на надання допомоги хворим з інших адміністративних одиниць.
- Понад 20 дрогобицьких учнів факультативної групи ЗОШ № 2 з вивчення польської мови під керівництвом Ліліани Бунь та учасники знаного у Європі дрогобицького ансамблю мандоліністів «Лісові квіти» (керівник Люцена Неліпа) взяли участь у польському фестивалі «Шляхом польських легенд». Дрогобицькі учні побували у Польській Республіці на запрошення товариства «Спільнота польська» м. Катовіце. Про це повідомила спеціаліст з питань загальної середньої освіти відділу освіти виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Ольга Олексюк. З її слів, програма фестивалю була напрочуд цікава, незабутні враження справив один з найвідоміших колективів у Польщі - ансамбль пісні та танцю «Mazowsze». Окрім участі у художній програмі, дрогобицькі школярі мали змогу багато мандрувати, ознайомлюючись з містами Польщі та Чехії.

Іван Тихий

Літо, а ніде подітись

Літо, спека, а подітись у "кам’яних джунглях" міста ніде. З року на рік проблема відпочинку на місцевих водоймах не збавляє градусу своєї актуальності та турбує мешканців Дрогобиччини. Цьогорічне літо винятком не стало.

Тридцятиградусна спека за вікнами, запах плавленого асфальту, стомлені люди... Ця картина красномовніше за слова промовляє, що літо прийшло! А це означає: час пакувати валізи, брати відпустки та мандрувати на південь країни або ж у більш екзотичні місця. Проте, що робити тим городянам, які у силу певних обставин не можуть вирватись із шаленого ритму міста та помандрувати до моря? Із цим нав'язливим питання мандруємо до місцевої санепідемстанції.

Головний санітарний лікар міста Дрогобича Оксани Гривнак, не завуальовуючи дані, одразу вертає нас до жорстокої реальності - із 15 озер та ставків, які розміщені на території Дрогобича та Стебника, купатись ніде не можна. Більшість із них перетворились на болота та послуговують місцем для розплодження комарів, що становить небезпеку у плані розповсюдження малярії на наших теренах. Про бактеріологічні показники на цих водоймах мову навіть не ведемо. Що стосується облюбованого останнім часом озера на вулиці Івана Франка в Дрогобичі (відпочин-ковий комплекс «Залісся»), то і там ситуація вкрай невтішна. Таблички із застережливим закликом «Купатись заборонено» таки відповідають реальності, наголошує пані Гривнак і просить звертати на це увагу. За її словами, плесо озера наразі взагалі не розглядають як місце для купання. Найперша причина - відсутність цивілізованого пляжу з кабінками для перевдягання, медпунктом, вбиральнею з проточною водою, загорожею для дітей, рятувальними катерами, ну, і самими рятувальниками. Все це потрібно, аби озеро могло офіційно функціонувати. Що стосується проб води, то зовсім нещодавно санстанція брала аналіз на холеру (такі застережливі кроки зумовлені сплеском захворювання у Маріуполі. Аналізи проходять доопрацювання, оскільки попередні дані чітко не вказали, що холерна паличка не присутня у водах озера. Розгорнутий аналіз бактеріологічних та санітарно-хімічних показників не проводився, оскільки власники відпочинкового комплексу сумлінно заявили, що не розглядають цьогоріч плесо, як об'єкт для купання.

Що стосується озера на вул.. Богдана Хмельницького, то тут ситуація ще плачевніша. Плесо водойми поступово заростає очеретом, вода з року в рік перетворюється у болотянисту. Тому мову про купання на такому об'єкті навіть не ведуть, наголошує медик. Тим паче існують підозри щодо забруднення цієї водойми стоками із каналізаційних мереж. За переконаннями Оксани Гривнак, якщо турботи про стан власного здоров'я таки беруть верх над елементарною спокусою, випробовувати долю не слід - купатись у місцевих озерах не варто.

У прагненні з'ясувати, де цьогоріч таки можна не тільки поніжитись під спекотними променями сонця, але й розім'яти м'язи плаванням, мандруємо до районної санстанції. Головний санітарний лікар району Ігор Ясеницький повідомляє, що цьогоріч згідно із висновками санстанції тільки два озера отримали дозвіл на відкриття купального сезону. Це плесо, що на відпочинковому комплексі «Козацький хутір» при в'їзді у Трускавець та озеро, що у Майдані. Там, за словами медика, дотримано головних вимог щодо облаштування пляжів. Проби води на цих об'єктах також відповідають нормам. Про це свідчать дані загального бактеріологічного аналізу та самої кишкової полички. Натомість турбує медика ситуація із озером, що при виїзді із Трускавця, яке у народі отримало назву Бориславське. Сама водойма та прибережна територія мають кілька власників: ЗАТ „Трускавецькурорт" обслуговує дамбу та шлюзи, територія ближче до Трускавця викуплена приватниками, а решта на балансі у Дрогобицького району. Відтак ситуація складається за сценарієм народної мудрості - де три господині, там хата не підметена. Окрім того, що пляж водойми не відповідає стандартам, бактеріологічні показники води теж мають відхилення від норми. Як повідомив головний державний санітарний лікар Дрогобицького району, аналізи на озері проводились на початку травня, а також в кінці місяця. Результати першого аналізу невтішні, показники кількості кишкової палички перевищують норму. Другі проби води показали дещо кращу картину, проте висновок санстанції залишається незмінним - купатись у водоймі не слід. Окрім того, медики підозрюють, що один із власників озера ЗАТ „Трускавецькурорт" забруднює його стічними водами. Після невтішних висновків санепідемстанції, в Трускавецькій міськраді вирішили, що озеро слід спустити. Проте, чисельні власники території мають дати для цього свою згоду, тому ситуація на водоймі наразі залишається незмінною – люди на свій страх та ризик купаються в озері та нехтують елементарними правилами безпеки.

Що стосується відомих у регіоні озер у Доброгостові та Унятичах, то санстанція чекає на результати аналізів, які проводили там нещодавно, їх брали на холерну паличку. Самі ж озера, як безпечні для купання водойми, медики не розглядають. Відсутній на їхній території елементарні медпункти, рятувальні пости та проточна вода. Завдання сільських голів - якнайшвидше виставити там таблички із написами «Купатись заборонено», аби інформувати людей про небезпеку. Чекають у санстанції і результатів аналізів, взятих на холеру на річках Бистриця та Стрий, їх скерували до Львова. По річці Стрий у найпоширеніших відпочинкових місцях із 4 проб води на бактеріологічні та санітарно-епідеміологічні показники відхилень немає.

Ситуація із повноцінним відпочинком на водоймах не надто краща і у сусідньому Бориславі. Головний державний санітарний лікар міста нафтовиків Орест Біль розповідає, що масові скупчення людей у літній період спостерігаються біля озера "Тустановецьке" та "Мразницьке". Проте жоден із цих об’єктів не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам. По-перше, взято проби води і виявлено по вісімнадцять відхилень і за бактеріологічними, і за хімічними показниками. По-друге, жодна із цих водойм абсолютно не пристосована до масового відпочинку городян. Головні зауваження у працівників санепідемстанції стосуються забезпечення централізованого водопостачання та водовідведення, туалетів, облаштування сміттєвих майданчиків, кабінок для переодягання, медпункту та постів рятувальників. Виходить, що з минулого року ситуація щодо відпочинку бориславців зовсім не змінилася. Безпечно покупатися можна хіба що у власній ванні.

Озброївшись солом'яним капелюшком, купальним костюмом та компанією вірних друзів, плануйте провести свій літній відпочинок виключно у пристосованих та безпечних для цього місця. Вибір, як бачимо, невеликий. Тож питання ви вирішите дуже швидко.

Погляд з боку

Дрогобичанка Марина, 35 р. З року в рік постає одна і та ж проблема, де можна безпечно відпочити у нашому регіоні біля водойм? Якщо чесно, боюсь плавати у місцевих озерах, вода у них каламутна, пляжі нечисті, от і доводиться спекотні дні проводити на дачі або у лісосмугах.

Трускавчанин Олег, 21 р. Дрогобицькі озера, плавати у них? Та що ви жартуєте! Там стільки нечистот, що навіть немає про що говорити! У них напевне тільки собаки можуть купатись, і то не відомо, чи із ними буде все гаразд.

Дрогобичанка Оля, 27 р. Ви знаєте, люблю поніжитись під сонцем. Віддаю перевагу відпочинку біля річки, там вода протічна, тому вважаю, що вона чистіша, ніж озерна.

Наталя Зелена, Наталка Кучер,
газета "Каменярі"

Із нарад у міського голови Борислава

Бориславський міський голова В.Фірман 14 червня провів нараду з керівниками виконавчих органів міської ради. Віднедавна формат проведення щотижневих нарад змінено. Тепер кожен учасник звітує про проведену роботу та проблеми. Багато проблем вирішуються безпосередньо під час проведення наради. На нараді звітували: головний санітарний лікар О. Біль проінформував присутніх про відкриття пришкільних таборів при ЗОШ №№ 2, 8, 4 та ДЮСШ в яких одночасно оздоровлюються 271 школярів. Начальник фінуправління доповів про те, що вже відбувається формування бюджету наступного року. Головний архітектор проінформував про хід роботи по генплану міста. Міський голова в черговий раз наголосив на тому, що діти мають бути зайняті і оздоровленні. В. Фірман також наголосив на трудовій дисципліні, дотримання законодавства про звернення громадян.

Гостро й далі стоїть проблема із вживанням алкогольних напоїв серед молоді. До речі, пиво розливають на очах у працівників міліції, яка ніби цього й не бачить, зазначив міський голова. Як доповнили інші учасники наради, на жаль, алкогольні напої неповнолітнім продають і далі. А малолітні любителі пива та й міцнішого спиртного увечері зробили собі ледь не бар і на міській площі, і на лавочках довкола спортмайданчика у парку. Вихід один - потрібно так оштрафувати кілька разів, щоб бажання «бавитися» із Законом відпала і в підлітків, і в тих, хто їм цей алкоголь продає.

Ще одне - зарості, в центрі біля міського туалету. Ця територія перебуває у приватній власності. Ще два роки тому надано дозвіл приватному підприємцю на реконструкцію. Зверху туалету мали бути споруди, щоб окультурити це місце і привести до ладу міський туалет. На жаль, все залишилося на папері. Отже, потрібно знайти спосіб, щоб ці зарості, що зараз є пострахом для усіх перехожих, нарешті, набули належного вигляду. Якщо сам підприємець не бажає, то всі засоби у міської влади є, щоб цю проблему вирішити. Розглянуто в ході наради і багато інших поточних питань.

Щотижневу нараду із керівниками комунальних служб міський голова розпочав із заслуховування звітів керівників комунальних підприємств міста про роботу упродовж минулого тижня. Здебільшого комунальники напередодні Зелених свят працювали у звичному режимі. КП «Бориславтеплоенерго» почало готуватися до роботи в осінньо-зимовий період. Планову підготовку внутрібудинкових мереж до зими проводять також усі три житлово-експлуатаційні підприємства міста. Чимало уваги потребують і повсякденні роботи - косіння прибудинкових територій, очищення каналізації, а також роботи з очищення міста від сміття.

Міський голова навів приклад успішної роботи комунальників Миколаєва із проблемою стихійних сміттєзвалищ. Виявляється, там працівники комунальних служб проводять дослідження кожного пакета зі сміттям, під час якого виявляють господаря та притягують його до адміністративної відповідальності. Як наслідок - у місті зникли стихійні сміттєзвалища. Подібну практику роботи із населенням у Бориславі почали застосовувати також. Наразі недбайливих господарів попередили. Попередження отримали окремі мешканці вулиць Зеленої, Лугової та Тустановицької, які не мають угод на вивезення сміття та захаращують навпроти своїх обійсть береги річок. Якщо через тиждень-другий ситуація не зміниться, їх почнуть притягувати до адміністративної відповідальності. Адміністративний кодекс передбачає відповідальність за порушення правил благоустрою територій у вигляді штрафу у розмірі від 340 до 1360 гривень. Міський голова наголосив, що штрафуватимуть по максимуму, щоб через кишеню люди зрозуміли: там, де живеш, смітити не можна.

Газета "Нафтовик Борислава"

Кримінальна хроніка Трускавця

Ласий на мобілки. Двадцятидвохрічний трускавчанин Г. очевидно спеціалізується на викраденні мобільних телефонів. Перший раз він незаконно заволодів мобільним телефоном ще в січні цього року. Про це повідомляв трускавчанин М. Злодій наніс йому матеріальної шкоди на суму 1156 гривень. У ході оперативно-розшукових заходів був він був затриманий. У скоєному зізнався. У міліції його опитали і відпустили, а речовий доказ вилучили. Нещодавно він знову проявив себе. Шляхом вільного доступу до квартири він вкрав телефон марки «Нокіа-1280» у пані К., яка шостого червня про це заявила в міліцію. Завдяки оперативним діям правоохоронців злодія виявили. Він зізнався у скоєному злочині. У міському відділі його опитали і відпустили. Але ніяких добрих висновків громадянин Г. з цього не зробив. Наступного дня, 7 червня, цей же крадій Г. знову забрався у квартиру цієї ж мешканки М. і вкрав телефон марки "Соні Еріксон". І знову «погорів». Його затримали, у крадіжці зізнався, телефон повернув. Напевне, він дуже каявся у своїх поступках, бо його знову відпустили. Але трускавчанам треба бути обережними, бо невідомо, де і в кого він знову поцупить мобілку.

Наркотики про запас чи для збуту. Ми уже повідомляли, що 7 червня працівниками міліції в ході операції «Мак-2011» було затримано мешканку Дрогобича М., яка працює на посаді медичного реєстратора в одному із медичних закладів Дрогобича. При поверхневому огляді у неї було виявлено наркотичні речовини. Громадянка М. твердить, що ці речовини вона зберігала для власного користування. Наступного дня працівники трускавецької міліції провели огляд її помешкання. Під час огляду у присутності понятих у підсобному приміщенні було виявлено та вилучено три поліетиленових пакети з дрібно меленою речовиною, а в гардеробному приміщенні виявлено пакет зі світло-коричневою речовиною вагою 20 грам. Тепер міліція виясняє, чи цю речовину вона тримала для себе про запас, чи для збуту. Зараз громадянка М. перебуває у КТТ Трускавецького міського відділу.

Дивна поведінка. Відпочивальниця нашого курорту, мешканка Донецька, помічниця судді Пролетарського суду м. Донецька пані Д. потрапила у складну ситуацію, з якої її визволяла слідчо-оперативна група Трускавецького МВ. Восьмого червня біля 17 години вона зайшла в кафе-бар, що на Річках. Зробивши замовлення, вона звернула увагу, що посуд на її столику брудний. Про це вона зробила зауваження офіціантові. Цей, замість того, щоб вибачитися і прибрати стіл, почав ображати її грубими словами та погрожувати фізичною розправою. Йому на підмогу прийшов бармен даного закладу. Вони зачинили двері і не випускали відвідувачку з приміщення. Після втручання міліції громадянку Донецька випустили з бару на волю. Негарний вчинок працівників закладу розглядає адміністрація і міліція.

Курйозний випадок. Інспектор патрульної служби Трускавецького МВ І. Лопушанська уважно слухала геть зажурену жінку-відпочивальницю зі санаторію «Перлина Прикарпаття». У неї сталася велика біда – пропали 11000 гривень, які вона зберігала у своєму номері. Пані Лопушанська дала про це знати у чергову частину міського відділу. Невдовзі на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Постраждалою виявилася пенсійного віку киянка Г. За її згодою працівники міліції почали розшук. І яким великим було здивування і радість жінки, коли слідчі знайшли гроші …у її дорожній сумці.

Дорожньо-транспортні пригоди. На маршруті Трускавець-Борислав біля купального озера дев’ятого червня сталася ДТП. Автомобіль марки «Опель-Омега « під час руху в бік Борислава з`їхав у кювет. Двоє людей отримало тілесні травми. На місце події виїжджала СОГ Трускавецького МВ та швидка медична допомога міської лікарні м. Трускавця. А 12 червня біля 18 год. 30 хв. від громадянина, який назвав себе Олександром Біляєвим, поступило повідомлення, що на вулиці Стебницькій автомобіль марки «ВАЗ – 2105» збив жінку. Прибувши на місце події, працівники міліції факту ДТП не виявили.

Роман Хром’як, лейтенант міліції,
Андрій Говіщак, газета "Франкова криниця Підгір’я"

Оголошення

Безпека Вашого житла та майна залежить від Вас!

З метою протидії злочинцям, Трускавецький міський відділ міліції просить мешканців м. Трускавця під час літньої відпустки не залишати без нагляду власне помешкання. У такому випадку звертайтеся до сусідів, щоб приглядали за вашим житлом, або на момент відпуски скористайтеся послугами Державної служби охорони МВС України. Повідомляти за номером „102” або 5-15-02, та з мобільного телефону „102” безкоштовно, про сторонніх осіб, які ведуть себе підозріло в під’їздах вашого будинку, біля будинку, виносять з квартири ваших сусідів будь - які речі, закривають наглядове віконечко у дверях.

Трускавецький міський відділ міліції звертається з проханням до власників автотранспорту не залишати транспортні засоби у дворах будинків у нічний час, оскільки почастішали незаконне заволодіння автотранспорту в м. Трускавці. Пам’ятайте, що безпека Вашого майна залежить від Вас самих.

Трускавецький МВ УМВСУ у Львівській області

Трускавецьке міське управління юстиції повідомляє

На підставі поданих документів та заяви від 06.06.2011 року у відповідності до Закону України «Про політичні партії в Україні» управлінням юстиції 06.06.2011 року взято до відома інформацію про обрання головою Трускавецької міської організації Християнсько-Демократичний Союз – Алієва Юрія Алієвича.

На підставі поданих документів та заяви від 14.06.2011 року у відповідності до Закону України «Про політичні партії в Україні» управлінням юстиції 14.06.2011 року внесено зміни до свідоцтва щодо назви структурного утворення політичної партії, а саме: назву Трускавецька міська партійна організація Партії патріотичних сил України змінено на Трускавецька міська організація партії «Громадянська солідарність».

На підставі поданих документів та заяви від 13.05.2011 року у відповідності до Закону України «Про благодійництво та благодійні організації», Трускавецьким міським управлінням юстиції 16.06.2011 року зареєстровано Благодійний фонд допомоги розвитку дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ». Головною метою фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах розвитку дитячого спорту в місті. Юридична адреса: м. Трускавець, вул. О. Кобилянської, 9. Голова Правління Фонду: Кісак Ігор Володимирович. Пам’ятайте, що безпека Вашого майна залежить від Вас самих.

Ірина Наконечна,
провідний спеціаліст Трускавецького міського управління юстиції

Вітання

Дорогі трускавчани та гості нашого міста-курорту!
Шановні медичні працівники!

Щиросердечно вітаю Вас із подвійним святом – Днем міста Трускавця та Днем медичного працівника. Це свято – одне з тих, які єднають людей різних політичних поглядів, які гуртують нашу трускавецьку громаду. Наш Трускавець – велика оздоровниця і тому символічним є той факт, що наш курорт свій День народження відзначає саме на День Медика, у професійне свято тих, хто покликаний рятувати життя та здоров’я людей.

Бажаю в цей день всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму та віри у завтрашній день. Нехай здійснюються як Ваші особисті мрії, так і наша спільна мрія – щоб Трускавець став провідним європейським та світовим курортом, а наша громада була згуртованою та заможною.

Ваш Лев Грицак,
генеральний директор ТзОВ "Санаторій "Карпати",
Заслужений лікар України

© 2008-2011 Незалежне видання "Трускавецький вісник". Всі права застережено.
Видається з 14 серпня 2008 року. Розповсюджується безкоштовно. Засновник, головний редактор та відповідальний за випуск – Володимир Ключак.
Редакція публікує виключно ті матеріали, які збігаються з точкою зору редакційної команди.
Контакти: e-mail: anda_panda@ukr.net, моб.тел. 8 (097) 38-36-112
Публікація на порталі www.turportal.org.ua з дозволу Редакції.