11 речей, які потрібно взяти в кемпінг

25.01.2023

Досвідчені туристи знають перелік необхідних речей для кемпінгового походу. Наш список для повних новачків, які лише починають свій туристичний шлях.

кемпінг

Спеціалісти Інтернет-магазину спорядження для туризму і кемпінгу https://alp.com.ua/ розповідають, які 11 речей можуть знадобитися туристу у кемпінгу.

1. Туристичний намет

Обираючи кемпінг, перш за все, потрібно подумати про місце, де ми будемо ночувати та проводити час у разі негоди. Ідеальним рішенням є зручний туристичний намет або, коли ми спимо в автомобілі чи вагончику, кріплення до автомобіля. При виборі намету варто звернути увагу на водонепроникність його полотна і підлоги, а також на те, чи є в наметі просторий тамбур, в якому можна зберігати багаж. Всередині намету варто зберігати більш цінні речі, тому, якщо вам не важливий мінімальний розмір після упаковки намету, варто вибрати, наприклад, 3-місний намет на двох.

2. Туристичний спальник для кемпінгу

Хороший спальник - запорука міцного сну! Вибираючи спальний мішок, ви повинні в першу чергу враховувати температуру, при якій ви будете спати, а потім вибирати спальник, виходячи з його теплового комфорту. Тепловий комфорт - це температура навколишнього середовища, при якій ми будемо почувати себе оптимально в даному спальному мішку. Якщо ми дбаємо про більшу теплоізоляцію та менші розміри спальника, то вибираємо спальний мішок типу «мумія», якщо ми шукаємо більшого комфорту та зручності, то обираємо спальний мішок «конверт» (прямокутний). Ідеальним доповненням до спального мішка є вкладиші для спальника, які не тільки підвищують гігієнічність і комфорт, але й зігрівають наш спальник у холодні ночі, а в спекотні ночі можна спати лише у вкладиші.

3. Матрац або самонадувний килимок

Зручний матрац дозволить комфортно спати в наметі. Найчастіше вибирають традиційні надувні матраци або самонадувні килимки. Матрац більш товстий, завдяки чому він може бути зручнішим і знижує ризик відчуття нерівностей землі під час сну. Самонадувні килимки мають компактні розміри в складеному стані, вони самостійно надуваються повітрям за 2-3 хвилини, що дуже зручно, особливо коли ми часто змінюємо місце кемпінгу. Варто вибирати килимок товщиною близько 4-5 см, через рівень комфорту, але чим тонше, тим легше - тут ми повинні думати про те, про що ми найбільше дбаємо.

4. Туристичні крісла та кемпінгові меблі

Кемпінг - це не тільки намет і матрац, а й кемпінгові меблі, такі як кемпінгові крісла, туристичний стіл або туристичні тумби. Укомплектовуючи свій кемпінговий набір, варто подумати, які кемпінгові меблі нам знадобляться, незалежно від того, чи ми дбаємо про зручність у використанні, чи про компактні розміри. При виборі туристичного крісла варто звернути увагу на те, щоб воно мало зручні підлокітники, легко складалося і мало відповідну вантажопідйомність для ваги нашого тіла.

5. Бокс-холодильник

На даний момент у нас є на вибір багато моделей туристичних холодильників: абсорбційні, термоелектричні та компресорні. Так який же вибрати? Кожен тип портативного холодильника має свої переваги та недоліки, і кожен буде працювати в різних умовах. Вибираючи туристичний холодильник, ми повинні враховувати, за яких умов ми будемо використовувати холодильник, яку продуктивність ми очікуємо та які можливості ми маємо для живлення холодильника під час кемпінгу чи подорожі.

6. Набір туристичних каструль

Готувати в кемпінгу – це весело! Вибираючи набір туристичних каструль, чаш або туристичних страв, ми спочатку повинні подумати про те, на скільки людей ми будемо готувати. Далі варто звернути увагу на те, чи можна використовувати набір каструль на наявній у нас плиті, але більшість каструль підходять для всіх газових плит.

7. Плита кухонна туристична

Як і у випадку з туристичними каструлями, при виборі плити варто враховувати, на скільки людей ви будете готувати. Завжди варто мати плиту принаймні з двома конфорками, навіть якщо ми в таборі з двома людьми. На двох конфорках ми легко можемо одночасно варити, наприклад, пасту, а на другій – розігрівати соус. Плити мають різні способи живлення, найчастіше це газові або електричні плити. Йдучи на підготовлений кемпінг, ми майже завжди матимемо доступ до електрики. Однак, коли ми в цьому не впевнені, варто придбати газовий балон і газову плиту. Газового балона вагою 2 кг (обємом 5 літрів. має вистачити на 2-4 людини в двотижневу подорож.

8. Барбекю та приладдя для барбекю

Барбекюшниця або мангал обов’язковий елемент для кожного походу! Залежно від характеру нашої подорожі, ми можемо вибрати триножний гриль, який ми можемо використовувати для приготування їжі, коли ми поставимо його на вогонь. Туристичні мангали компактні за розміром і складаються, тому їх легко транспортувати і зберігати в кемпінгу. Ми можемо обрати грилі-валізи або одноразові грилі, після використання яких їх потрібно просто викинути у смітник (після того, як вони охолонуть!), і нам не потрібно турбуватися про їх зберігання.

9. Портативний туристичний туалет

Портативний туристичний туалет позбавляє від незручного задоволення фізіологічних потреб на природі. Ми не завжди маємо доступ до традиційного туалету, а маючи переносний туристичний туалет, нам про це не потрібно турбуватися. Невелика вага і невеликі габарити дозволяють упакувати туристичний туалет в автомобіль, а відповідні технологічні рішення зроблять туалет безпечним і комфортним у використанні.

10. Автомобільний туристичний душ

Після насиченого подіями дня настав час прийняти освіжаючий, але теплий душ. Як це зробити на кемпінгу, де немає доступу до водопроводу? Немає нічого простішого! Маючи доступ до розетки 12 В в машині або каравані, ми можемо підключити до неї душову лійку з невеликим насосом, який ми ставимо в миску, в яку попередньо налили теплу воду (наприклад, з чорного пакета або нагріту на плиті). ). Таким чином ми отримуємо замкнутий контур і можемо насолоджуватися теплим душем.

11. Електрика в кемпінгу

Вирушаючи в похід, ми часто маємо доступ до електрики. Варто мати з собою довгий подовжувач, завдяки якому ми підведемо електрику до місця, де кемпінгом, та розгалужувач, завдяки якому ми підключимо кілька речей одночасно. Вирушаючи в похід за кордон, варто подумати, чи знадобиться там відповідний адаптер.

Однак, коли ми не маємо можливості підключитися до електромережі, нічого не втрачено! Вибираючи сонячну панель, ми можемо заряджати павербанк відповідного розміру, за допомогою якого потім заряджати телефон, кемпінгове освітлення чи інші електричні пристрої.